Про головне

Чому страшно бути активістом

Поширити пост

Пам’ятаю за часів Януковича, я очолював громадську організацію. Дякувати Богу, в той час моя організація займалась допомогою дітям-сиротам та дітям з вадами розвитку. Ми щомісяця проводили різноманітні акції та заходи, залучали меценатів, купували речі першої необхідності, харчування та подарунки для діточок. Все було дуже чудово до поки я не вирішив зайнятись політичною діяльністю і не від Партії Регіонів. Завдяки регіоналам на місцевому рівні мене дуже швидко притисли до стінки. Спочатку обмежили можливість проводити заходи, потім розірвали всі договори оренди і в кінцевому результаті заборонили здійснювати діяльність ГО. Незважаючи на це ми ще спробували попрацювати нелегально, почали проводити спільно з Лесею Воронюк акцію “День Вишиванки” у Львові. Тут включився всім відомий мер міста Львова Андрій Садовий. Він одноосібно заборонив проведення акції вже під час її проведення. Всіх учасників акції розігнали, а дозвіл на проведення при нас розірвали. Після цього фактично ми і припинили свою роботу.

Пройшли роки і під час правління Петра Олексійовича ситуація кардинально змінилась. Поняття волонтер та активіст стали невід’мною частиною українського суспільства. Ми отримали право на свободу слова. Нажаль таке право отримали і недобросовісні суб’єкти громадськості. Багато фейкових ЗМІ на цьому побудували непогану пропагандистську роботу. Настав час зміни влади і тепер монобільшість диктує правила поведінки.

Зовсім нещодавно виник курйозний випадок, коли Марія Звіробій та Софія Федина, вирішили записати відеозвернення до Володі. Дві чарівні жінки з проукраїнською позицією, люди, що всі ці роки рятували та берегли наших бійців на фронті – сьогодні стали жертвами зеленого терору. Після приїзду Зеленського на фронт та його хамовити діалогу, чи то краще сказати монологу, з біцями – кожен свідомий українець подумав те, що озвучили наші українки. Пацан, що доводить людям, які боронили його сраку від ворога, що давали можливість йому грати пенісом на роялі, заробляти гроші на монологах про Україну-повію, саме цим людям Вовка доводив, що він не лох, а ровний пацан президент. Після цього звернення наші захисниці стали ворогами узурпованої влади. Хлопчики з команди Зеленського злякались, що дівчата надають їм стусанів та змусять портфель до дому нести.

Друзі дуже страшно в таких умовах бути активістом. Дуже тяжко іти проти тоталітарної машини, що зносить всіх непотрібних на своєму шляху. Тяжко і страшно, але лише сильні досягають успіху та перемоги. Ми будемо й надалі боротись за життя та свободу кожного українця, за свободу слова та свободу дій, за вільне та незалежне майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *