Про головне

Мама любит скорость

Поширити пост

Серед всіх смішариків української влади, одним із моїх фаворитів є еталон українського “інтелігента” Санька Дубінський. Унікальний тіп.Про нього можна говорити годинами, але буде дуже велика честь для цього фраєра, тому вирішив написати основні тези з його життя. Довгий час він був ведучим на телеканалі 1+1. Щоразу його “одіозні” видумані репортажі були скеровані на тотальне знищення репутації діючої влади, причому без різниці хто був на той момент при владі. Ну політику гімноплюсів ми знаємо всі. Але Саньок чомусь жодного разу не згадав про свої рани. Ну наприклад ось про це

Олег Ярошевич про роль Дубінського в діяльності АвтоЄвроСили

На цьому відео голова АвтоЄвроСили розповідає про те, як борець за справедливість кришує весь український ринок контрабантних авто. Тут власне і пояснюється звідки квартири та авто, чому продовжується і буде продовжуватись пільговий період для блях, чому блокуються будь-які законодавчі ініціативи стосовно розмитнення авто.

Незаважючи на це яскраве откровення Дубінський і надалі пробує працювати в своєму стилі. До одного місця, що саме дубоголовий зі своїми клоунами вже доволі тривали час при владі і саме за правління цих холуїв, Україна терпить зубожіння в той час, коли мама любіт скорость.

Цей олень ще й умудрився плюнути в обличчя кожному українцю, коли прийшов в футболці з відповідним написом у зал засідань ВРУ. Сьогодні цей шмат лайна говорить про те, що Порошенка треба ув’язнити, перед тим знаявши з нього недоторканність. За час перебування в каденції депутатом ВРУ, від цього гопніка небритого, не поступило жодної законодавчої ініціативи. Зате, поступило декілька сотень нових контрабандних авто. А якщо ви ще пригадаєте ось це відео

Керівник"Нової Митниці" Максим Нефьодов покриває контрабанду!!!

то стане все ясно чому, а головне для чого сидить у Верхновній Раді дубоголовий. Станом на сьогодні проти Дубінського та його команди не порушено жодної кримінальної справи, а все через те, що є команда силовим структурам та правоохоронним органам закрити пельки і сидіти тихо. От така в нас демократія.

Передаю палке вітання Дубінському та хочу попередити, що зовсім скоро в нього буде два шляхи – втікти з України або сісти на дуже багато років з конфіскацією. Особисто займусь цим питанням. Чао, мамі вітання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *