Про головне

Любов і голуби

Поширити пост

Вчорашня доба підкинула не мало ідей, що надихнули на написання чергової посту. В даному зверненні я буду говорити про свінгер-паті в Парижі.

Почнемо з ляпів, що стались та моє особисте бачення зустрічі.

  1. Дивимось з 0:54. Володимир Зеленський розгубився в просторі і вирішив зайняти місце Путіна)))). Певно російський Вова випав в осад після побаченого.
  2. Після того, як Макрон все ж розсадив всіх по місцях, виникає другий виразний ляп – хвилина слави для журналістів. Спочатку очільник Франції натякнув Зеленському на те, що потрібно розвернутись до журналістів, а потім і сам Путін вже на “панятном язике” сказав, що треба робити.

Стосовно цих дурних ситуацій я більше виню Макрона. Він мав передбачити, що до нього їде не кваліфікований дипломат, а простий хлопець – піаніст. Також після цієї зустрічі на місці нашого Вовки, я б звільнив під три чорти всю команду, що відповідає за підготовку до зустрічі. Відповідальні особи були зобов’язані навчити його, як себе поводити та що робити на зустрічі такого формату. Явним недоопрацюванням були такі випадки, як те, що Вова відштовхнув крісло ногою. тільки сівши відразу потягнувся до стакана з водою і найголовніше – не можна тримати руки на основному пристрої гри на роялі!!! Руки повинні знаходитись на столі. Доречі положення рук це ціла наука. Відкриті лодоні, закриті лодоні, ліва рука на правій чи права на лівій – це все говорить про настрій спікера по відношенню до розмови та очікуваного результату. Я готовий абсолютно безкоштовно провести майстер-клас для Зеленського або його команди, щоб навчити, як потрібно сидіти, стояти, іти, говорити, пити, їсти тощо, щоб з нас не сміявся світ.

Гаразд, основні веселі моменти перейшли, тепер давайте трошки звернемо увагу на поведінку вцілому всіх учасників круглого столу. Макрон, в якості господаря, веде себе доволі спокійно, розкуто. Це нормальне явище адже він в себе вдома і вцілому від цієї зустрічі мало, що зміниться у Франції вцілому. Взагалі моя особиста думка, Макрон втрачає рейтинг і йому просто необхідно шукати і створювати різноманітні акції PR.

Меркель. Ну по відношенню до Ангели, то тут питань немає. Поважна жінка, не перший день керує потужною Державою і далеко не перший десяток подібних зустрічей на її рахунку.

Путін. От цей дідько напевно ще більш розкуто себе почуває в Парижі. З перших кроків зрозуміло, що переконати чи обдурити не вийде нікому. Доречі така поведінка Путіна, вона властива всім зустрічам. Він чітко розуміє свій вплив та страх опонентів.

Зеленський. Дуже не хотів цього казати, адже по суті Володя був лицем України на цій зустрічі, але … Особисто в мене виникло враження, що школярика привели в нову школу на перший пробний урок.

Зустріч Зеленського та Путіна тет-а-тет розпочалася в Парижі / включення

Міміка учасників. Не буду говорити про Макрона та Меркель, тому що вони для нас не несуть жодного логічного навантаження. На обличчі очільника Кремля було видно зверхність та відразу до опонента. Він чітко розумів, що перед ним сидить Голобородько, а не президент України. А от Зеленському все подобалось. Посмішка на обличчі та захоплення від дійства переповнювали його. Для противаги наведу вам фото, з якого ви все самі зрозумієте

Як можна так радіти зустрічі з твоїм ворогом, з людиною, що привела війну в твій дім, що забрала життів тисяч українців???!!!

Тепер заключна частина по прийнятий домовленостях.

Транзит газу питанян хороше, от тільки ми ще не бачимо на яких умовах прийнята ця норма. Щоб сказати добре чи погане, потрібно побачити вартість, умови, обсяг газу та інші фактори по домовленості.

Обмін всіх на всіх. Дуже необдумане питання. На сьогодншній день кількість полонених нерівна і ми володіємо більшою кількістю полонених в Україні. Окрім цього не варто забувати про наших бранців в Криму, на Донбасі, про тих, що ще не зареєстровані, як полонені. Що з ними? На це запитання у мене відповіді немає, адже з формату перемовин я так і не зрозумів як сторони будуть діяти в подальшому.

Питання Криму, завершення війни на Донбасі, перехід до активної стадії миру – ці питання залишились відкритими. Особисто я, жодних надій не плекав на вирішення цих питань на користь України. Не плекаю їх і зараз, тому що Росія так і не визнала, навіть на зустрічі в Парижі, своєї приналежності до війни. Як сказав Путін, нам треба домовлятись з бойовиками. Отже жодних позитивних зрушень в цьома напрямку ми не можемо очікувати. Ворог розуміє лише позицію сили. Хто б що не казав, але політика Петра Олексійовича була в рази дієвішою. Росію обклали санкціями як новорічну ялинку гірляндами, наші ЗСУ гатили по всім напрямкам і не лише стримували ворога, а й відпихали його назад. Сьогодні ми зайняли позицію уявного миру.

Друзі, я не хочу, щоб ви сприйняли мій меседж, як звинувачення. Я хочу, щоб президент України навчився поводити себе на міжнародних зустрічах, щоб президнт відстоював позицію України та щиро дбав за кожного українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *