Про головне

Подвійні стандарти

Поширити пост

Обожнюю дивитись на реакцію людей, а потім слухати недолугі відмазки зелекторату під час дискусії. Щоправда, рідко дискусія розгортається на повну, зазвичай цей кістяк маразму припиняє дискутувати вже на другій хвилині аргументів не в користь Вовки.

Хочу розповісти вам про подвійні стандарти не лише стада, а його чабанів. Перед виборами всі закидали Порошенку, що він злодій і накрав мільярди гривень, а хтось казав і про мільярди доларів. Відразу виникає запитання. Сьогодні вже пройшло більше пів року з моменту правління царя батюшки Володі і чомусь Порошенко далі на волі. Генпрокурор, якого доречі призначив Вовка, каже, що до Пороха жодних претензій. Цікавинка правда? А тепер згадаймо про Свинарчуків. Та це ж була інформаційна бомба яка мала знищити Порошенка з історії повністю. Щось я не пригадую, щоб хтось з них зараз сидів у в’язниці. Рухаємося далі. Рюкзаки Авакова пам’ятаєте? Так от питання закрите в АП вже давно. Як на мене це одна з маленьких причин чому Сеня так охороняє честь Володі.

А на завершення основне питання. От 1+1 Медіа, всі ці зелебобіки, що гавкали на демократичні сили – давали гарну картинку тотального зубожіння України, занепаду та розбраду. А де зараз всі вони? Чому мовчать, коли з усіх сторін, як коршуни, розривають рідну землю? А все дуже просто – подвійні стандарти вони такі подвійні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *