Про головне

Ігор Мосійчук – Інь-Янь української політики

Поширити пост

Нещодавно читав один канал в Телеграмі і натрапив на рекламу іншого Телеграм каналу. Перейшов туди, а там всім нам відомий Ігорко веде свою спільноту на 6000 підписників. Ну мені ж цікаво про що пише герой “Зважені та щасливі”. Посидів, почитав і зрозумів, що це журнал “Єралаш”.

Нагадаю всім, як Ігорко дбав за інтереси партії

Мосійчук бере хабар

Сьогодні ж людина стала на шлях праведний. На своєму каналі він пише про корупцію, про хабарі, про те які всі погані. Всі крім обраних)). Ну а що робити пенсіонеру на старітсь літ? Правильно, сидіти і казати, що всі прастітутки і наркомани. Тільки чомусь про наркомана він мовчить. Ну якщо Ігарьоня такий патріот, то нехай розкаже всім про Радикальну Партію. Про те, як же ж так сталось що ідеал чесності з кришталево-чистою репутацією, вимагав хабар. І знову 6000 підписників, як ішаки мекають “Так, банду геть” і навіть не згадують за історію цього колобка.

Скажу чесно, мені сумно без Ляшка в Раді. Він міг і на вила посадити і не тільки на вила)). Друзі думайте, коли читаєте нового валянка і не забувайте історію.

P.S.: Ігорко, пропоную тобі вийти зімною на народні дебати і я тобі швиденько нагадаю, як ти сидів біля корита і жер мішками гроші разом з тими свинями про яких ти сьогодні пишеш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *