Про головне

Верховна Рада – Смішарики в житті

Поширити пост

Сьогодні маю натхнення до творчості :-). Цей меседж зелебобікам, що обрали ансамбль “Вісела пісенька” на чолі з головим піаністом сучасності. От подивіться кого ви обрали. Один на роботі дрочить на одеситку в вайбері. Ну цьому я не дивуюсь – пацан з дев’яностих, брати голова, спортсмен, комсомолец. Але йому на противагу точна його протилежність. Слуга народу замовляє проститутку. Цікаво чи в зал засідань?! Може в них там є окрема кімната де слуги знімають напруження тяжкого робочого дня. А тепер мій фаворит серед смішариків – Арахамія. Це просто унікальний експонат. Щоб ви просто на секунду зрозуміли, що це таке. В цього хлопа два паспорти – український та американський. Дядько має відношення до компанії, що займається продажем webtemplates це шаблони для сайтів. А перед цим він був власником шарашкиної контори, що теж ніби мала продавати шаблони, але нажаль тільки брала гроші. По цьому факту в прокуратури США залишилась масса запитань до мого улюбленця. Їдемо далі. Клітіна. Чомусь її поставили перед людьми, як еталон краси, в мене є дещо інакше враження від її зовншініх даних.

Ну як то кажуть “На смак і колір”)). Баба просто умнічка. Має чоловіка, дітей, але дбає за сімейний бюджет. Ну а що, хто на шо вчився? Хтось руками працює, а хтось не руками. Але ж не пощастило. Авансом дала, а ці погані журналісти зіпсували всю угоду. Ну якби не кобилу вкрали, разом більше разом менше.

А пам’ятаєте Юзіка?! Ну цього колобка з Кварталу? Я перше не міг зрозуміти, як вони збираються входи збільшувати, але потім згадав, що у ВР відкриваються дві створки дверей і заспокоївся. Так ось цей персонаж пішов чітко за фахом – продавати білети Кварталу і “рішати” питання Кривого Рогу. Ну, а шо, закон є кому приймати, а от білети не кожен зможе втюхати.

От до Разумкова в мене якесь двояке ставлення. Ніби ж не дурний чоловік. І поводиться більш менш правильно. Але чому він обрав клуб домогосподарок? Над цим питанням я ще помислю, може і він мені допоможе розібратись.

Що я цим всім хочу вам донести. Настпного разу добре думайте, коли ставете хрестик чи галочку в бюлетені. Бо сьогодні ви обираєте цих клоунів, а завтра ці клоуни будуть дрочити на закони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *