Про головне

Зелений розум

Поширити пост

От спостерігаю я за ситуацією з людьми в Україні вже майже рік. Дивлюсь, як відбувається регрес в еволюції населення. Я вже ніби змирився з тими хто називав себе порохоботами, що більшість тупо злила вибори і проміняли свій вибір на шашлики з відпочинком, але я ніяк не можу змиритись з стадом баранів, що по цей день палко відстоює пацанчика на Теслі. Давайте згадаємо казку яку нам розповідали перед виборами.

  • Кожен громадянин буде жити, як президент, а президент буде жити як звичайний громадянин. Твою ж мать, де в нас проста людина на Теслі їздить? Де в нас проста людина літає на літаку за 1 000 000 гривень? Де проста людина може дозволити собі використовувати поліцію та національну гвардію, як своїх рабів?
  • Заробітня плата у вчителя 4000$. Ржу по цей день з цього популізму на, який повелось стадо. Таку заробітню плату можуть дозволити собі лише вчителі з керівництва Укрпошти, Нафтогазу. Хоча там не зовсім 4000, там всі 40 000$.
  • Дешеві тарифи на комуналку. Треба бути просто рідкісним ідіотом, щоб повірити в байки про дешевий газ чи електроенергію. Якщо ціна однієї тисячі кубів газу 250$ що навіть при вигаданому курсі 24 гривні за один долар то ми маємо 6000 гривень. Додаємо 20% ПДВ + затрати на транзит газу, плюс заробіток компанії і купу супутніх витрат і отримуємо – шмат гімна в новорічній обгортці. Ситуація з електроенергією така сама. Після відкриття ринку електроенергії це стадо разом і з адекватною частиною людства буде платити по цінам експорту.
  • Мир в Україні. Це моя улюблена байка про великого миротворця Вову. По-перше для мене неприйнятним є факт приїзду гопніка до бійців на переодву та його палке бажання довести, що він не лох, а президент. По-друге я падаю в істерику від однієї лише думки, що бліндажі, окопи, оборонні споруди, що будували наші бійці протягом п’яти років, Вова просто віддав сепарам і назвав цей процес “Розведення військ для миру”. Ах ти ж йоп твою мать, який мир?! Десятками загиблі приходять в домівки українських родин. Чого ж ти, Вова, не став на передовій і не показав, на власному прикладі, що мир ніхрена не мир?!
  • Референдуми на всі важливі питання. І шо Вова?! Де референдум по продажу української землі? Ти взяв собі монобільшість дибілів, які вирішили, що вони на рівні з Богом і можуть вершити великі справи для вашого “общака”? Один проститутку знімає в залі, друга ноги роздвигає перед кожним фраєром за посаду, а решта просто неповносправні.
  • Імпічмент президента. Тут взагалі пацанчик красава. Подав папірець, скопіювавши частину тексту з попереднього заокнопроекту, який він назвав Законом “Про імпічмент” і забив на все. Папірець лежить, а Вова працює. Та будь мужиком і візьми нарешті яйця в кулак і заверш справу, щоб тебе могли попросити піти, як тільки твоя межа некомпетентності перейде рубіж маразму – тобто вже.

Я можу продовжувати цей список до безкінечності. Нічого нового я для адекватної частини людства не відкрию. Всі і так бачать цю анархію, що відбувається в Державі. Хтось дрочить в залі ВР, хтось шльондру викликає, хтось курить, хтось жре. Назвати цей балаган Верховною Радою навряд можна. Схоже на сходняк хасидів – такий само срач і безпредел. Від правління Вови мені подобається лише один момент. Тепер кожен громадянин України може спокійно спілкуватись “блатним базарком” адже президент показав, як мають спілкуватись українці на своєму власному прикладі.

Вовка, давай по доброму, бери дружину, дітей, не забудь Андрійка і їдьте відпочивати десь в теплі краї, бажано назавжди. Дай Україні шанс жити, а не бути посміховиськом. Тобі навіть велосипед подарували, щоб ти вже нарешті поїхав кудись.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *